Nastanak i pojačana vidljivost hiperpigmentacijskih mrlja, posebno je česta nakon ljetnih mjeseci i pojačanog izlaganja UV zračenju. Kako biste koži lica vratili željeni izgled, za vas smo pripremili popust od 10% na IPL tretmana u kombinaciji sa laserom koji ujedno pomlađuje kožu lica.

U Croatia Poliklinikama, ovaj postupak izvodi se najsuvremenijim uređajem LUMENIS 22 koji učinkovito uklanja pigmentacijske mrlje, zateže kožu te vidljivo unaprjeđuje teksturu kože i ten.

Sve preglede u Croatia Poliklinikama možete obaviti brzo, bez čekanja i u skladu sa svim epidemiološkim mjerama. Popust na postupak uklanjanja hiperpigmentacijskih mrlja dostupan je  u zagrebačkoj Poliklinici sve do kraja rujna.

Rezervirajte termin tretmana već danas.