COVID-19

Sve lokacije Croatia Poliklinika su otvorene i dostupne klijentima. Kontinuirano pratimo epidemiološku situaciju i poduzimamo sve sigurnosne mjere kako bi zaštitili klijente i djelatnike.
Saznajte više

O odjelu

Ako ste preboljeli COVID, moguće je da imate blaži ili teži oblik post-COVID sindroma. Među najčešćim simptomima navode se teškoće u dišnom sustavu, dugotrajni gubitak okusa i mirisa, kroničan umor i malaksalost, bolovi u mišićima i zglobovima, trnci u rukama i nogama, gubitak kose, glavobolje i problemi sa spavanjem, pamćenjem i koncentracijom. Kako bi ste dobili potpuni uvid u vaše zdravstveno stanje nakon infekcije virusom COVID-a, obratite se našem vrhunskom timu liječnika koji će obaviti detaljnu dijagnostiku putem osnovnog paketa pretraga te ju po potrebi dopuniti dodatnim specijalističkim pregledima i pretragama.

Usluge odjela

Osnovni paket

• Laboratorijske pretrage (KKS, SED, CRP, GUK, AST, ALT, GGT, bilirubin, kreatinin, amilaze, urati, alp, kvantitativni test na COVID-19 IgG)
  • Pregled internista
  • RTG pluća
  • Spirometrija
  • Saturacija kisikom
  • Zaključno mišljenje

650,00 kn

Pulmološki paket

• Laboratorijske pretrage (HS troponin I, D-dimeri, fibrinogen, PV, APTV, urin, 25-OH vitamin D)
  • Pregled pulmologa

750,00 kn

Kardiovaskularni paket

• Pregled kardiologa
  • EKG
  • CD srca

1000,00 kn

Neurološki paket

• Pregled neurologa
  • EEG
  • EMNG na indikaciju
  • CD karotida

1600,00 kn

Psihijatrijski paket

• Pregled psihijatra
  • Psihoterapija

550,00 kn

Želite popust na usluge Poliklinike?

Ugovorite policu dopunskog ili dodatnog zdravstvenog osiguranja

Saznajte više