Ugovorite Croatia dopunsko i/ili dodatno zdravstveno osiguranje do 31.3.2019. uz 5% popusta samo na Webshopu.

Zašto ugovoriti CROATIA dodatno zdravstveno osiguranje?

• Dodatno zdravstveno osiguranje omogućava vam viši standard zdravstvene zaštite u odnosu na standard iz obveznoga zdravstvenog osiguranja.

• Croatia dodatno zdravstveno osiguranje vam nudi široki izbor programa koji uključuju preventivni sistematski pregled i liječenje po polici - specijalistički pregledi, dijagnostičke obrade i laboratorijske pretrage (širina liječenja ovisi o odabranom programu).

Zašto ugovoriti CROATIA dopunsko zdravstveno osiguranje?

• Pruža Vam sigurnost i financijsku zaštitu u slučaju bolesti ili nesretnog slučaja.
  • Iskaznica služi kao sredstvo plaćanja svih vrsta doplata – uključujući doplate za B listu lijekova.
  • Ne morate se brinuti o gotovini ili čekati povrat sredstava.
  • Ostvarujete 20% popusta na sve usluge u CROATIA Poliklinikama u Zagrebu, Koprivnici, Splitu i Puli.
  • Na portalu "Moja Croatia" možete provjeriti stanje svojih polica dobrovoljnog zdravstvenog osiguranja i ostalih polica koje ste ugovorili u Croatia osiguranju.
  • Ostvarujete pogodnosti iz programa vjernosti Croatia osiguranja "Dobra prilika" (popusti na usluge i proizvode povezane sa zdravljem i zdravim načinom življenja, a tu su i popusti na putovanja, zabavu, telefoniju i gorivo).