Restrikcije i uvjeti za ulazak u pojedinu stranu zemlju iz dana u dan prilagođavaju se aktualnoj epidemiološkoj situaciji. Neke vlade zahtijevaju negativan nalaz COVID-19 testa prije putovanja stoga u današnje vrijeme planiranje putovanja može biti pomalo izazovno.

Croatia poliklinika je zato na svom pultu u Zračnoj luci Zagreb organizirala provođenje PCR i brzih antigenskih testova. Cijena antigenskog testa iznosi 250 kuna, a cijena PCR testa je 650 kn, a plaćanje je moguće obaviti gotovinom ili karticom.

Brzi antigen test

• bez prethodne narudžbe svakoga dana u tjednu od 03:30 do 17:30.*
  • nalaz u roku 15 min od testiranja

PCR test

• bez prethodne narudžbe od ponedjeljaka do petka od 07:00 do 14:00
  • nalaz u roku 24-36 sati od testiranja

Prije putovanja svakako provjerite naše radno vrijeme jer je zbog promjena letova i ono podložno promjenama.

Zračna luka Zagreb i Croatia poliklinika kontinuirano prate epidemiološku situaciju i poduzimaju sve sigurnosne mjera kako bi i vi i naši djelatnici bili zaštićeni.

*4.4., 8.4., 12.4., 18.4. i 21.4. radimo od 04:00 do 18:00