Sve do 20. rujna preglede magnetskom rezonancom u Croatia poliklinikama u Zagrebu i Puli možete ugovoriti po još povoljnijim cijenama. Dijagnostičke pretrage magnetskom rezonancom u Croatia Poliklinici obavite uz upotrebu najmodernije radiološke opreme.

Našom novom magnetskom rezonancom Siemens Magnet Skyra jakosti 3 Tesla moguće je dobiti snimke najvišeg medicinskog standarda i vrhunske kvalitete. U Poliklinici Croatia u Puli obavite pregled s pomoću uređaja Siemens Magnet Aera jakosti 1,5 Tesla , a preglede do kraja 20. rujna objema lokacijama možete ugovoriti uz 20% popusta.

Magnetska rezonanca suvremena je radiološka dijagnostička metoda koja omogućuje vizualizaciju unutrašnjosti organizma i rano otkrivanje promjena prouzročenih različitim bolestima. Sve preglede u Croatia poliklinikama možete obaviti brzo, bez čekanja i u skladu sa svim epidemiološkim mjerama.

Redovna cijena pregleda u Zagrebu iznosi 1800,00 kuna, dok cijena uz popust iznosi 1440,00 kuna. Redovna cijena pregleda u Puli iznosi 1600,00 kuna, dok cijena s popustom iznosi 1280,00 kuna.

*popust se ne odnosi na kontrast ukoliko je potreban